KONFERENCJA

RODZICEM 
BYĆ: 

OD PRZEDSZKOLA
DO MATURY

25 marca 2023
GDAŃSK

MIEJSCE:
OBC - Olivia Four sala Jowisz

MIEJSCE:
OBC - Olivia Four sala Jowisz

Zarezerwuj miejsce

Zapisz się teraz

PLAN KONFERENCJI:

  • 9.30 rejestracja
  • 10.00-11.00 - wykład - prof. Marek Kaczmarzyk "Neurorozwój dzieci i młodzieży"
  • 11.00-11.30 - przerwa kawowa
  • 11.30-12.30 - wykład - Agnieszka Stefaniuk "Sposób na budowanie charakteru młodych ludzi"
  • 12.30-13.00 - przerwa kawowa
  • 13.00-14.00 - wykład - dr Maciej Dębski "Czym jest higiena cyfrowa i w jaki sposób właściwie o nią zadbać"
  • 14:00 - zakończenie konferencji

MIEJSCE:
OBC, 04 Coworking, budynek Olivia Four, wejście od strony patio,

sala Jowisz na parterze. Parking na terenie OBC w soboty jest bezpłatny.

WYKŁADY:

Agnieszka Stefaniuk - romanistka, od lat związana ze Stowarzyszeniem Wspierania Edukacji i Rozwoju Sternik, przez 10 lat pracująca jako wicedyrektor przedszkola, mentor i tutor. Szczęśliwa żona i mama trzech córek i czterech synów, która w oparciu o własne doświadczenie i autorski program pomaga odpowiedzieć na pytanie, jak godzić pracę zawodową z życiem rodzinnym. Z sukcesem prowadzi w sieci autorski program mentoringowy: Silna jak mama i Klub dla mam. Autorka książki „Jak to ogarnąć? Praktyczny poradnik zarządzania szczęściem".

———

prof. Marek Kaczmarzyk - wykładowca Uniwersytetu Śląskiego, biolog, neurodydaktyk i memetyk, autor artykułów i książek z zakresu biologicznych i memetycznych kontekstów kształcenia, między innymi: „Szkoła neuronów”, „Szkoła memów”, „Unikat. Biologia wyjątkowości”, specjalista w zakresie ewolucyjnego, neurobiologicznego i memetycznego podłoża procesów uczenia się, nauczania i wychowania.

———

dr Maciej Dębski - prezes i założyciel Fundacji Dbam o Mój Zasięg, socjolog problemów społecznych, pełen pasji wykładowca akademicki, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych, autor i współautor publikacji naukowych z zakresu problemów społecznych, pomysłodawca ogólnopolskich badań z zakresu fonoholizmu i problemu cyberprzemocy zrealizowanych wśród 22 tysięcy uczniów i 4 tysięcy nauczycieli.

ORGANIZATORZY: